U nedelju 15. oktobra, u Rumi je na programu druga po redu bokserska revija Ljuba Vrapče. I ovoga puta za ovaj događaj vlada veliko interesovanje, a u nastavku možete videti i spisak uparenih takmičara, a koji je u narednoj sedmici, naravno, podležan promenama. U svakom slučaju, u Rumi neće biti više od 25 borbi u svim uzrasnim kategorijama.

 

Javni sparing 3 x 2 minuta
60 kg Milan Zlatković (Sombor) 
60 kg Gorazd Jevšinek (Slovenska Bistrica) 
   
75 kg Nikola Đuka (Grejtest) 
75 kg Dušan Drinčić (Čarnok) 
   
Javni sparing 3 x 3 minuta
91 kg Mirko Kovačević (Sombor) 
91 kg Sergej Božič (Legionar)
   
Pioniri
41 kg Stefan Vuković (Sombor) 
41 kg  Zoran Velemir (Šajkaši) 
   
Školarci
56 kg Nikola Radenović (Budva) 
56 kg Vuk Nikolajević (Zlatni Gong) 
   
56 kg Krasnić Stefan (Lupus) 
56 kg Pavle Božović (Budva) 
   
Juniori
54 kg Nela Radenović (Budva) 
54 kg Bojana Dragićević (Šajkaši) 
   
54 kg Dajana Grmuša (Čarnok) 
54 kg Sara Poharc (Legionar) 
   
60 kg Karabegović Strahinja (Sombor) 
60 kg Bojan Timotijević (Cement) 
   
63 kg Dušan Vojvodić (Šajkaši) 
63 kg Nebojša Leković (Budva) 
   
66 kg Denis Miletić (Grejtest) 
66 kg Dušan Doveden (Šajkaši) 
   
70 kg Gal Šepic (Legionar) 
70 kg Balša Božović (Budva) 
   
70 kg  Uroš Stamenković (Sombor) 
70 kg  Igor Đurasinović (Čarnok) 
   
Mladi
64 kg Stevan Sjekloća (Budva) 
64 kg Nenad Jovanović (Sloven) 
   
64 kg Nenad Momirski (Petrovgrad) 
64 kg Tomi Lorenčič (Dejan Zavec) 
   
69 kg Miloš Obadović (Rokica) 
69 kg Vladimir Srnić (Zlatni Gong) 
   
Elita 
51 kg Sandra Matić (Sloven)
51 kg  Jovanka Radulović (Profesionalac)
   
57 kg Vida Rudolf (Dejan Zavec) 
57 kg Tamara Radunović (Budva) 
   
75 kg Vladimir Gubaš (Sombor) 
75 kg Nemanja Arsić  (Sloga 2015) 
   
75 kg Dejan Glišić (Cement) 
75 kg  Petar Marčić (Budva) 
   
75 kg  Stefan Panić (Vukovi sa Drine) 
75 kg Jan Sekol (Dejan Zavec) 
   
81 kg Nikola Knežević (Sombor) 
81 kg  Lazar Rebić (Sloven) 
   
91+ kg Marko Milenković (Sloga 2015) 
91+ kg Aleksandar Ćurčić (Grejtest)